0
Товарів 0 (0 ₴)
Ваш кошик порожній!

3 способи завантажити відео з TikTok без логотипу і підпису

Смартфони 03.06.2021
3 способи завантажити відео з TikTok без логотипу і підпису

Тік Ток - додаток майбутнього. Цікаві ролики, смішні пости, мотивації, рекламні відео, шедеври початківців і великих блогерів - все це можна тут знайти. На щастя, вподовані ролики можна не тільки дивитися онлайн, але і завантажити.

З кожним днем кількість фанатів додатку TikTok стрімко зростає. Це не дивно, адже якщо спочатку їм користувалися тільки підлітки, то сьогодні профілі в ньому заводять всі - від дитсадка до пенсіонерів. У цій програмі можна цілодобово дивитися забавні ролики на будь-яку тему, в зв'язку з цим виникло питання про швидке й безпечне скачування контенту.

Іноді самі тіктокери скачують свої ж ролики по ряду причин:

  • потрібно вислати матеріал на узгодження;
  • необхідно зберегти виходити для редагування в іншому софт;
  • потрібно залити ролик на іншому ресурсі тощо.

Як завантажити відео з тік току без водяного знака телеграм ? Дізнаємося далі.

Найпопулярніші методи для скачування контенту з ТікТок

Зручно, що скачування відео здійснюється швидко і безкоштовно, а головне - без фірмових логотипів. Такі відео важать мало, тому їх можна зберігати у великій кількості. Щоб завантажити ролики чистими, без лого і написів, розгляньте наступні варіанти:

  1. Через телеграм-бот. Щоб зробити це, потрібно завантажити месенджер Telegram. Потім потрібно перейти за посиланням на бота, натиснути кнопку "старт" і вказати російську мову. Після цього бот попросить посилання на контент з TikTok. Після цього потрібно зайти в додаток ТікТок і вказати ролик. Власникам iPhone потрібно розгорнути ролик на весь екран, натиснути внизу зліва "поділитися" і потім "зберегти в Фотопотік".
  2. Через сайт на комп'ютер або смартфон. Завантажити відео з тік току без надпису можна в будь-якому браузері з ПК або смартфона, досить перейти по посиланню downloadtiktokvideos.com. У новому полі потрібно вставити посилання на ролі з ТікТок і натискаємо "скачати". У вкладці, натисніть «Without watermark» і качайте далі відео. Це зручний варіант для тих, хто не особливо користується мессенджерами, зате часто сидить з гаджетами.
  3. Через додаток. Якщо ви користуєтеся гаджетами Андроїд, тоді скористайтеся магазином Google Play і завантажте там додаток « Завантажити відео з Тік Ток - без водяних знаків». Після цього відкрийте на робочому столі ярлик TikTok Downloader, в поле введення вставте посилання на ролик для скачування і натисніть "завантажити". Після цього у вашій галереї з'явиться відео без водяних знаків.

Як видно, існує чимало дієвих методів, як прибрати напис тік ток на відео. Це швидко, безкоштовно і безпечно. Цей Лайфхак обов'язково вам знадобиться при активних щоденних зйомках в ТікТоку. Пробуйте описані методи і діліться враженнями.

Теги: технології, смартфони