0
Товарів 0 (0 ₴)
Ваш кошик порожній!

AirPods 3 розібрали: Що всередині?

Гаджети 19.11.2021
AirPods 3 розібрали: Що всередині?

На жовтневій презентації 2021 року компанія Apple анонсувала нове покоління своїх бездротових навушників AirPods 3, які відразу ж спричинили фурор. Новинка отримала свіжий дизайн у стилі AirPods Pro та нові опції, включаючи Spatial Audio та Adaptive EQ. Незважаючи на те, що зовнішній вигляд навушників практично не змінився, вони всередині помітно відрізняються.

Нещодавно в інтернеті з'явився розбір, як виглядають навушники AirPods 3. Багато інсайдерів очікували, що новинка стане ультрасучасною та мега-технологічною. За своїми технічними параметрами нове покоління перевершує попередні навушники, проте вони так само не піддаються ремонту. Це пояснюється тим, що розібрати практично неможливо, адже більшість деталей склеєні.


Яка начинка у навушників?

Нові AirPods Pro отримали оновлений зарядний кейс, в ньому є новий набір магнітів, які необхідні для кріплення чохла до зарядного пристрою MagSafe, чого немає в інших AirPods. У корпусі є:

  • графітова термопрокладка, яка унеможливлює перегрів;
  • акумуляторна батарея AirPods 3 ємністю 345 мАг.


Всередині зарядного кейсу є магнітне кільце MagSafe, якого раніше не було в жодних навушниках Еппл. Тепер компанія випускатиме нові партії навушників із таким же кільцем. Батарея тепер є одна частина, а не дві, як було в кейсі AirPods Pro.

Ще однією інновацією AirPods 3 став датчики виявлення шкіри. Завдяки йому навушники реагують лише на тактильні торкання, тому працюють тільки коли знаходяться у вухах.


Теги: AirPods 3, навушники, Apple