0
Товарів 0 (0 ₴)
Ваш кошик порожній!


Apple AirPods Pro

Сенсаційні навушники від Apple Airpods Pro за вашим бажанням повністю заглушать навколишній світ, дозволяючи насолодитися винятковим звучанням. З новою яблучною гарнітурою дуже просто перебувати в моменті, не відволікаючись на сторонні шуми. Це стало можливо завдяки інноваційній технології активного шумозаглушення, яка "відключає" навіть звуки дрилі з сусідньої кімнати.

Оцінити всі переваги фантастичного гаджета допоможе інтернет-магазин Apples - офіційна точка продажу яблучної техніки в Харкові. У нас ви знайдете оптимальну вартість, справжню продукцію з усіма сертифікатами, можливість оплати в розстрочку. Apples прагне зробити техніку доступною кожному, хто хоче долучитися до високого технологічного мистецтва.

Чим відрізняються навушники Airpods Pro

В новому поколінні яблучної гарнітури розробники втілили все найпотаємніші пристрасті аудиофилов. Це справжня бомба в світі навушників. Щоб продемонструвати всю їх потужність, пройдемося по основним параметрам.

Серед головних особливостей моделі:

  • адаптивний еквалайзер;
  • шумозаглушення;
  • 20 Гц баси;
  • вологозахист IPX4;
  • 4,5 години безперервного звучання;
  • змінні амбушюри.

Зустрічають по одягу

Дизайн девайса дещо змінився в порівнянні з другими Аірподсами. Ніжки стали коротшими, з'явилися додаткові комплекти амбушюр, які дозволяють зручно розташувати виріб у вухах всіх форм і розмірів. Вкладиші залишилися в минулому, нові пристрої зроблені по вакуумному типу.

Ідеальна посадка АірПодс Про забезпечує повний комфорт користувача. У якийсь момент можна навіть забути про їхнє існування, музика буде литися суцільним потоком ніби прямо в голові.

Нові технології

Кардинальною відмінністю нової моделі стала технологія активного шумозаглушення. Ще ніколи раніше вона не використовувалася у вкладишах, тому в цьому плані Apple стали першопрохідцями. Інженерам вдалося забезпечити повну шумоізоляцію гаджета. Відтепер сусідський ремонт, гул громадського транспорту, розмови колег більше не будуть відволікати вас від найважливішого - прослуховування улюблених музичних композицій.

Відтворення аудіо аналізується з високою частотою (до 200 р/сек), що дозволяє користувачеві дійсно насолоджуватися звучанням треку, зосередитися на подкасті або телефонному дзвінку.

Система зворотної дії в Аірподс Про називається "Прозорий режим". Він повертає в реальність, знімаючи "блокування" зовнішніх звуків. Варто тільки доторкнутися до датчика, як світ навколо перестане бути німим. Це зручно, коли потрібно вступити в діалог, дізнатися зупинку транспорту, почути оголошення. Виймати навушник з вуха більше немає необхідності, досить перемкнути режим - і ви будете чути все, що відбувається навколо разом з фоновим звучанням музики.

Чари звуку

Які б треки ви не слухали, через Airpods Pro вони будуть звучати ідеально: баси для рок-музики, глибина і мелодійність для класики, насиченість і приглушеність для джазу. Кожна нота потрапить в саме серце!

Яблучна гарнітура вміє налаштовувати еквалайзер автоматично завдяки внутрішньому мікрофону, який сприймає звуки так само, як людське вухо. Сигнал надходить в "мозок" пристрою, і вже там відбувається налаштування звуку із середніми, низькими частотами і басами.

Як замовити Airpods Pro в Apples

Усім шанувальникам яблучної техніки рекомендуємо придбати новинку в світі гарнітури. Девайс однозначно вартий своїх грошей і чітко виконує всі покладені на нього функції. Замовлення в Apples приймаються онлайн, по телефону, оффлайн в нашому магазині в Харкові. Працює адресна доставка по Україні.

Показати більше
Сховати

Apple AirPods Pro: запитання й відповіді

1. Які Apple AirPods Pro найпопулярніші у 2021 році?

2. Яка ціна на Apple AirPods Pro?

Ціна Apple AirPods Pro від 5899₴

3. Чому ціна Apple AirPods Pro змінилася?

Наша мета давати кращу ціну. Тому ми закладаємо мінімальну маржу, у нас немає подушки яка згладжує корегування курсової різниці і постачальника.

4. Чому потрібно оглянути товар в магазині?

Коли клієнт вийшов за двері магазину і товар має заводський брак, питання можна буде вирішити тільки через сервісний центр.