0
Товарів 0 (0 ₴)
Ваш кошик порожній!

Apple представила можливість своїм користувачам переносити бібліотеку фото і відео з iCloud в Google Photos

Смартфони 21.04.2021
Apple представила можливість своїм користувачам переносити бібліотеку фото і відео з iCloud в Google Photos

Щоб уникнути антимонопольних позовів, багато компаній намагаються розширити аудиторію користувачів і дозволити їм вільно переходити з одного браузера, пошти або сервісу для зберігання фотографій до іншого. Компанія Apple анонсувала новий сервіс, який буде корисний всім, хто хоче перейти на Android і не тільки. Завдяки йому тепер можна без проблем перенести будь-які фотографії з iCloud в Google Photos. Зворотної процедури поки немає, але цілком можливо, що вона з'явиться незабаром.

Щоб скористатися цією функцією, власники iPhone повинні:

  1. зайти на сайт privacy. apple.com
  2. авторизуватися
  3. запросити отримання копії даних
  4. активувати аутентифікацію для Apple ID.

Процес відправки бібліотеки файлів не такий швидкий, як хотілося, і може зайняти до 7 днів. Дана опція підтримує формати фотографій jpg, png, webp, gif, файли avi, divx, m4v, 3gp, 3g2, m2t, mts і mkv. Smart Albums,live Photos і деякі фото RAW непридатні до переносу, проте їх можна і далі зберігати в iCloud.

Перед тим, як перенести файли, потрібно переконатися, що на Google акаунті є достатньо вільного місця. Як тільки перенесення завершиться, вам прийде повідомлення на електронну пошту.

На поточний момент даний сервіс працює в країнах ЄС, Австралії, Канаді, Ісландії, США, Норвегії, Швейцарії, трохи пізніше він з'явиться і в інших регіонах. Функція доступна всім, хто раніше вже використав Google Photo для зберігання файлів з iPhone і має обліковий запис в Google Photo. В цілому, сервіс актуальний для тих, хто переходить з iOS на Android.