0
Товарів 0 (0 ₴)
Ваш кошик порожній!

Apple представить VR гарнітуру у 2022 році

Гаджети 14.10.2021
Apple представить VR гарнітуру у 2022 році

Американська компанія Apple щорічно радує своїх споживачів випуском потужних гаджетів, які постійно вдосконалюють свою потужність, продуктивність, дизайн та енергоефективність. Дизайнери і розробники постійно вивчають інноваційні технології, а також використовують їх у продукції, що випускається.

За даними статті аналітичної компанії DigiTimes у 2022 році Apple планує випустити свою першу гарнітуру додаткової реальності. Компанія вже не перший рік освоює VR- і AR-технології. У 2020 році вона запровадила інноваційні датчики LiDAR в iPhone 12 Pro. З їх допомогою телефон здатний виконувати завдання, які передбачають використання доповненої реальності.

Що відомо про Apple VR?

Прототип гарнітури вже пройшов кілька фаз тестування і скоро буде готовий до масового виробництва. За попередніми даними, перша версія девайса буде схожа на гарнітуру Oculus Rift , хоча не виключається, що Apple пропрацює дизайн і зробить окуляри більш витонченими.

З чуток VR-гарнітура отримає більше 15 камер, зможе зчитувати моргання, рухи очей, а також розпізнавати людину за райдужною оболонкою. VR окуляри Apple будуть першими, але не останніми в своєму сегменті, компанія планує розробити ще кілька аналогічних комплектуючих.

Ось, що вдалося дізнатися про нову гарнітуру:

  • окуляри віртуальної реальності Apple можна підключати бездротовим методом до айфону або будь-якого іншого "яблучного" пристрою;
  • в гарнітурі будуть використовуватися 5 мікросхем;
  • чіп пристрою буде заточений під оптимізацію передачі даних, стиснення і розпаковування, також він зможе підвищити енергоефективність виробу;
  • гарнітура призначена для роботи з пристроєм iOS, однак вона отримає центральний і графічний процесор, які нададуть гарнітурі автономний режим роботи з обмеженою функціональністю;

За поточними даними гарнітура повинна вийти вже в 2022 році, але запуск можуть відкласти, якщо роботу не завершать вчасно. За попередніми даними вартість новинки буде в межах 2000-3000 доларів США.

Теги: новини, технології, Apple