0
Товарів 0 (0 ₴)
Ваш кошик порожній!

Apple припиняє випуск колонки HomePod і зосередить увагу на дешевій HomePod mini

Гаджети 21.04.2021
Apple припиняє випуск колонки HomePod і зосередить увагу на дешевій HomePod mini

Компанія Apple є лідером з виробництва функціональних корисних гаджетів, які полегшують життя своїх власників. В її асортименті знаходяться не тільки айфони і макбуки, але так звані "розумні" гаджети.

У 2017 році з'явилася перша смарт колонка homepod , яка здійснила справжній прорив на світовому ринку акустики. Виріб мав компактні габарити, циліндричну форму і ряд корисних опцій. Однак через 3 роки компанія заявила про те, що припиняє її виробництво.

Чому так сталося? Мабуть, дана смарт-колонка відлякувала покупців своєю ціною, яка на той момент складала 350 доларів. Спершу компанія Apple вирішила знизити вартість пристрою, однак це не збільшило продажі. Замість цього виробник вирішив зробити упор на HomePod mini . Поки серед всього асортименту портативної акустики це сама компактна колонка . Вона з'явилася в продажах з жовтня 2020 року і приваблює своєю доступною вартістю - 99 доларів.


HomePod mini

HomePod mini має якісне звучання і є інтелектуальним помічником. Дана продукція найближчим часом отримає оновлене ПЗ, обслуговування і підтримку через Apple Care . Колонки HomePod поки доступні в продажах, всі моделі отримують оновлене ПЗ. Можливо, в майбутньому Apple почне виготовляти більші моделі.