Apple Apple
На складі
м.Київ
coming soon...
Склад
немає
Віддалений склад
є
Код: 10255

Apple TV 4K 64GB (MP7P2)

MP7P2
6949 ₴ $ 249
В кредит
Об`єм вбудованої пам`яті:
Гарантія:
Гарантія 12 міс.

Основное

Производитель:
Apple

Apple TV 4K 64GB - це сучасна телевізійна приставка, яка підключається до інтернету і дозволяє насолоджуватися контентом в високій якості. Девайс дозволяє дивитися фільми та серіали в форматі 4K HDR. Картинка 4K HDR забезпечує кращу контрастність і якісну передачу кольорів до найдрібніших деталей. Якщо купити Apple TV 4K 64GB, то можна назавжди змінити своє розуміння вислову "якісна картинка".

Працює з багатьма сервісами та додатками

Через Еппл ТВ 4К можна дивитися серіали, мультики, фільми, концерти, телевізійні передачі, новини, дитячі передачі, прямі трансляції спортивних подій і багато іншого. Контент доступний на численних інтернет-сервісах і в додатках: Амедіатека, Megogo, Qello Concerts, додатки каналів СТС і "Дощ" і т.д.

Крім того, величезна кількість оригінального контенту (музика, серіали, фільми, телешоу) можна взяти напрокат або купити Apple TV +.

Персоналізоване телебачення з Apple TV 4K 64GB

Уподобання конкретного користувача запам'ятовуються, тому він отримує список контенту на основі його смаків. Будь-який користувач отримує найактуальніший репертуар, який обов'язково йому сподобається.

В пункті управління можна створити відразу кілька користувачів, а при необхідності між ними легко перемикатися. Завдяки цьому телебачення підлаштовується під кожну людину, даючи йому саме те, що він хоче.

Зручне управління

Інноваційний пульт Apple TV Remote дозволяє швидко і зручно управляти приставкою, міняти гучність і відкривати повне меню з безліччю функцій. Для цього тільки потрібно провести по поверхні Touch. Для перемикання не потрібно наводити пульт на телевізор, адже він працює по Bluetooth і відреагує на дотики з будь-якої частини кімнати.

Ціна на Apple TV 4K 64 GB доступна для більшості людей. А якщо враховувати численні можливості девайса, то ціна більш ніж прийнятна.


X
ПлатиПозже