0
Товарів 0 (0 ₴)
Ваш кошик порожній!

Google тварини 3D: як працюють і яких тварин можна подивитися?

Технології 24.05.2021
Google тварини 3D: як працюють і яких тварин можна подивитися?

Віртуальна реальність виходить на новий рівень! Тепер можна вивчити історію, космонавтику і зоологію ... у себе вдома! Використовуючи спеціальний софт і телефон можна в деталях побачити, як виглядає тигр, які процеси відбуваються в організмі людини. Як? Дізнаємося далі.

Ще пару років назад технології віртуальної реальності здавалися чимось незвичайним і нереальним, сьогодні ж вони поступово впроваджуються в різні сфери життя, роблячи її більш яскравою. Яскравий приклад цьому - 3д тварини гугл , які вже встигли стати популярним мейнстрімом.

Коли виник інтерес до 3D реальності?

У 2019 компанія Google анонсувала, що додасть віртуальні моделі в свою пошукову систему. До цього дня вони активно працювали над цим завданням, тому сьогодні в інтернеті представлені оригінальні 3D об'єкти, які можна переглядати в пошуковику на iPhone / Android. Далі розглянемо, яких тварин можна подивитися в 3д в гуглі, навіщо вони потрібні і як це зробити.

Особливості 3D звірів

Це не просто звичні звірятка, а демонстрація унікальних можливостей тривимірної реальності, розроблених в Гугл. Якщо ваш смартфон підтримує дану опцію, то ви теж можете вивчити 3д тварини , гугл список включає в себе тигра, черепаху, поні, гепарда, оленя, їжака, єнота, акулу, восьминога і багатьох інших. Дана можливість привертає, в першу чергу, дітей, адже вони можуть вивчити живу природу у себе вдома.


Щоб побачити, як виглядає жираф 3д гугл або іншу тварину, досить мати смартфон з версій ОС Android 7.0 або iOS 11.0. Весь список об'єктів Google AR доступний на сайті компанії. Щоб побачити 3D тварин, необхідно встановити софти Google Play для AR.

Як подивитися тварин в Гугл?

Не у кожного власника смартфона виходить з першого разу знайти тривимірні фігури тварин в Google. Щоб це зробити, потрібно виконати ряд дій:

  • зайти в браузер Chrome;
  • ввести в рядку пошуку назву тварини, наприклад, «кінь» і т д;
  • перегорнути список вниз і клікнути панель з вкладкою Вікіпедії.

Важливо! Не треба забивати в пошуковику «вовк в 3Д» та ін, інакше браузер вам знайде програми для 3D графіки або щось подібне. Просто виберіть тварина і гугл все знайде сам.

Крім братів наших менших, в Google можна подивитися об'єкти NASA, стародавні споруди. Окремо варто згадати розробки Google з Biodigital і Visual Body, завдяки їм можна побачити модель живої людини в розрізі з усіма системами, а також ряд клітин і мікроорганізмів: бактерії, рибосоми, плазміди і ін.

Чи є якісь мінуси в програмі?

На жаль, не всі 3D об'єкти можна переглянути в AR, найчастіше користувачам відкриваються сайти, де можна подивитися сайти з потрібною інформацією. Сподіваємося, що вже скоро розробники виправлять цю проблему і внесуть нові об'єкти. Поки Google працює над раритетними авто.


Теги: новини, технології