0
Товарів 0 (0 ₴)
Ваш кошик порожній!

Розумний будинок HomeKit

Багато відомих виробників техніки випускають різні аксесуари, які сумісні з додатком "Розумний будинок" і пристроями Apple. На пристрої розумний будинок ціна знаходиться в широкому ціновому сегменті. Вироби Apple HomeKit дозволяють керувати освітленням, кліматом і іншими функціями, а за рахунок різних датчиків безпеки ваш будинок і ваші рідні будуть завжди в безпеці. Керувати даними гаджетами можна в програмі "Home media" через iPhone або iPad. AppleTV і iPad дозволяють створювати сценарії, за якими пристрої будуть автоматично включатися за часом, спрацьовування датчиків або присутності людей в будинку. А голосовий помічник Siri допоможе керувати відповідною технікою за допомогою голосу.

Особливості продукції Apple HomeKit

Дані аксесуари, в основному, бездротові і функціонують по Bluetooth або Wi-Fi. Для віддаленого контролю в будинку необхідна наявність AppleTV або iPad. Платформа HomeKit не тільки керує, а й підтримує взаємодію різних датчиків в одному або сусідніх приміщеннях. Програма сама знаходить, реєструє і підключає "розумні" девайси, після цього користувач сам створює сценарії для роботи приладів. Системи від Apple реагують на різні події:

  • зміна стану середовища в приміщенні (температура, вологість, освітлення та ін.);
  • наступ зазначеного часу доби (наприклад, активація прибудинкового освітлення ввечері);
  • команда від користувача (наприклад, включення телевізора за допомогою голосових команд);
  • зміна місця розташування людей (вимикання світла, як тільки все люди покинули приміщення).

Для зв'язку використовується захищений HomeKit accessory protocol, який надійно шифрує дані, тим самим захищаючи перехоплення даних зловмисниками.

Які можна аксесуари homekit купити?

Якщо вас цікавить техніка розумний будинок, замовити її можна в широкому розмаїтті: вимикачі, лампочки, розетки, термостати, жалюзі, віконні системи, вентилятори, кондиціонери , системи клімат-контролю, датчики, динамік, замки, двері, мережеві мости і багато іншого. Всі аксесуари, які мають сертифікацію HomeKit, мають відповідний значок.

Переваги, за якими варто apple homekit пристрої купити , такі:

  1. Простота використання. Для інтеграції приладів не потрібно бути дипломованим техніком або програмістом.
  2. Можливість інтеграції з системою Rubetek, завдяки їй можна купити і використовувати девайси, що не пов'язані безпосередньо з HomeKit.
  3. Зручність управління з будь-якої техніки Apple, на якій встановлена ​​ОС відповідної версії.
  4. Можливість задавати команди через Siri.
  5. Кожен прилад для HomeKit проходить сертифікацію Apple для гарантії високої якості.

До відносних мінусів даних пристроїв відносяться невеликий асортимент сумісної техніки, яка представлена ​​на українському ринку електроніки, висока вартість, а також недостатня інтелектуальність системи. Проте, фахівці компанії Еппл ніколи не зупиняються на досягнутому, тому в недалекому майбутньому можна очікувати поліпшення програми управління.

Де можна недорого придбати гаджети та аксесуари HomeKit Apple?

Ми чули не раз вираз "система розумний будинок", але для багатьох це досі звучить, як цитата з науково-фантастичної книги про далеке майбутнє. Тим часом, "розумний будинок" вже став реальністю і завойовує популярність по всьому світу. Сьогодні в будь-якій країні можна homekit купити, Україна не є винятком. Великий вибір виробів доступний в інтернет-магазині Apple's. Ознайомитися з доступним асортиментом можна або на його сайті, або в шоу-румі, який розташований в місті Харків. Наші досвідчені консультанти розкажуть все про можливості системи і підберуть необхідне серед доступних варіантів по функціоналу і ціні.

Якщо ви хочете придбати гаджети розумний будинок, інтернет магазин Apple's надасть кращі умови для цього: доступні ціни, зручні варіанти оплати, консультаційна підтримка, оперативна доставка по країні і багато іншого. Кожен товар має сертифікати якості і офіційну гарантію від виробника.

Показати більше
Сховати