0
Товарів 0 (0 ₴)
Ваш кошик порожній!

IP-камери

IP-відеоспостереження - одне з найбільш стрімко розвиваються, у системах безпеки. Коли за будинком, квартирою, офісом, виробництвом потрібен невпинний контроль, найкраще підійдуть айпі камери відеоспостереження , що дозволяють стежити за порядком дистанційно. В інтернет-магазині Apple's представлені популярні моделі пристроїв, які стануть надійними помічниками в стеженні за об'єктом.

Особливості та різновиди IP-камер

IP-камери - це пристрої з вбудованим веб-сервером і мережевим інтерфейсом, передають і відправляють дані по мережі. Вони самі є міні-комп'ютерами, так як крім об'єктива і матриці містять процесор і планку пам'яті. Перебуваючи на іншому кінці земної кулі, ви зможете в реальному часі спостерігати за об'єктом, записувати дані на пристрій за обраним сценарієм.

При підключенні до мережі, кожен гаджет отримує свій персональний IP-адреса, що забезпечує передачу та отримання інформації з будь-яких пристроїв комунікації. Серед переваг використання мережевої камери:

 • бездротове підключення до інтернету через Wi-Fi;
 • висока швидкість роботи;
 • необмежена кількість пристроїв в системі;
 • віддалений доступ до управління;
 • функція розпізнавання осіб і докладна візуалізація;
 • широкий кут огляду;
 • поділ аудіо і відео потоку.

Перш ніж купити вай фай камеру , важливо визначитися з типом пристрою, так як їх існує величезна різноманітність. Залежно від застосування, цілей, особливостей пристрою і комплектуючих елементів, існують такі IP-камери:

 • Зовнішні та внутрішні. Встановлюються, відповідно, на вулиці і всередині приміщень.
 • Циліндричні, купольні. Конструкція і форма виробу залежать від особистих переваг.
 • З різними кутами огляду (180, 360 градусів), роздільною здатністю, зумом. Дані характеристики впливають на деталізацію зображення.
 • З ручним або автоматизованим фокусом. Це залежить від об'єктива: є фіксовані, варіфокальні і моторизовані.
 • З індивідуальними особливостями. Вони закривають вузькі потреби конкретного об'єкта. Серед найбільш поширених фішок - ИК підсвічування, тепловізор, зчитувач автономерів.

Відмінності зовнішніх і внутрішніх пристроїв

Перше, з чого слід почати знайомство з IP-камерами - це варіанти їх оформлення, в залежності від місця установки. Вулична Wi - Fi камера максимально захищена від будь-яких зовнішніх впливів. До них відносяться не тільки погодні умови, а й людський фактор. Тому гаджет "упаковується" в герметичний антивандальний корпус, стійкий до опадів, нагрівання, механічних пошкоджень. Такі камери встановлюються на дорогах, громадських міських об'єктах, а також присадибних ділянках.

Вимоги до безпеки внутрішніх камер набагато нижче, так як дістатися до них складніше. Найчастіше внутрішні пристрої більш компактні і мініатюрні, але при цьому не менш функціональні. Інженери приділяють більше уваги наповненню, створюючи пристрої з датчиками руху, нічним баченням, мікрофонами.

Замовити потужну IP-камеру в інтернет-магазині Apple's

Забезпечити захист власного будинку і майна - першочергове завдання кожного. Сучасні технології дозволяють використовувати для цих цілей IP-камери. Також пристрої підійдуть для офісів і складів, щоб стежити за трудовою дисципліною, збереженням продукції і миттєво знаходити порушників.

Замовивши IP-камери з записом на флешку в інтернет-магазині Apple's, ви зможете спокійно виїхати у відпустку, відлучитися з офісу. У будь-який момент на будь-якому мобільному гаджеті можна подивитися, що відбувається на об'єкті.

У нас представлені різні моделі пристроїв за привабливою вартістю. Телефонуйте, оформляйте заявку онлайн або приходьте в магазин в Харкові. Є можливість оформити товар у розстрочку і доставити по всій території України. Одеса, Київ, Маріуполь, Дніпро зможуть отримати техніку в найкоротші терміни.

Показати більше
Сховати