0
Товарів 0 (0 ₴)
Ваш кошик порожній!

LG більше не буде випускати смартфони

Смартфони 21.04.2021
LG більше не буде випускати смартфони

Незважаючи на сміливі рішення і успішний досвід у виробництві, компанія LG ніколи не була лідером на ринку смартфонів. З 2015 року мобільний бізнес LG поступово став приносити одні збитки і жодного разу не вийшов в плюс. Спершу компанія розглядала передати випуск телефонів на аутсорс, потім направила ресурси на створення моделей преміум-класу, однак і це не врятувало становище. У компанії вважають, що виробництво смартфонів потрібно припинити, оскільки дана ніша збиткова і має високу конкуренцію.

Тільки за минулий рік збитки компанії склали $4,4 млрд. Остаточно компанія перестане випускати смартфони LG з серпня 2021 року.

В компанії вказали на збитковість виробництва смартфонів і високу конкуренцію в цій сфері. Так, в минулому році загальна сума збитків LG склала $4,4 млрд. Основними конкурентами компанії стали Samsung, Apple, Xiaomi і інші провідні бренди. Залишивши збиткове виробництво , LG поки зосередилася на випуску іншої продукції, штучний інтелект, рішення для бізнесу і технології для електромобілів. Така тактика незабаром поліпшить фінансове становище компанії і посилить її позиції в світі гаджетів.

Управління LG заявляє, що всі споживачі, які мають смартфони даного бренду, можуть і далі повноцінно користуватися технікою. Вони не залишаться без оновленого ПО і сервісної підтримки.

Теги: смартфони, новини, гаджети