0
Товарів 0 (0 ₴)
Ваш кошик порожній!

Microsoft має намір викупити компанію CNBC, яка брала участь у створенні Siri

Технології 21.04.2021
Microsoft має намір викупити компанію CNBC, яка брала участь у створенні Siri

Кілька днів тому компанія Microsoft повідомила, що збирається за 20 млрд доларів придбати компанію, яка брала участь в розробці голосового помічника Siri. Якщо угода відбудеться, то це буде друга велика покупка в історії компанії післяlinkedIn за 27 млрд доларів в 2016 році. Раніше керівництво Microsoft вже робило спроби викупити інші підприємства, однак успіхом вони не увінчалися.

Перші звернення Microsoft до Nuance відбулися ще в грудні минулого року. Тоді вона пропонувала викупити компанію за $ 56 за акцію. Поки представники Microsoft і Nuance не дали ніяких коментарів з цього приводу. За попередніми даними угода була схвалена, тому найближчим часом про це буде оголошено офіційно.

Компанія Nuance була заснована ще в 1992 році. Її основна спеціалізація - штучний інтелект і технології розпізнавання голосу . Саме її розробки використовувалися при створенні голосового помічника Siri для Apple. Зараз Nuance займається продажем інструментів для розпізнавання мови під час візитів до лікаря або дзвінків в службу підтримки. Завдяки даній компанії Microsoft розширить свої можливості, поліпшить голосове ПО і зможе надавати послуги для бізнесу та уряду.

Теги: новини, технології