0
Товарів 0 (0 ₴)
Ваш кошик порожній!

Microsoft усунула ряд помилок для Windows 10

Новости 05.05.2021
Microsoft усунула ряд помилок для Windows 10

Не так давно компанія Microsoft порадувала своїх користувачів оновленням операційної системи Windows 10, яка допоможе уникнути ряду проблем при роботі з ПК.

Кілька днів тому всесвітньо відома компанія Microsoft підготувала для користувачів операційної системи Windows 10 свіже оновлення, яке повинно було вирішити ряд серйозних проблем і помилок, пов'язаних з некоректною роботою ОС. Компанія випустила оновлений патч під номером KB4598291, яка призначена для двох останніх серій даної ОС: 2004, яка вийшла спільно з травневим оновленням 2020 року, а також 20H2 - унікальна операційна система , яка вийшла в світ після чергового оновлення, яке сталося в жовтні того року.

Чого очікувати від оновлення?

Апдейт KB4598291 був розроблений для того, щоб вплинути на ряд чинників:

  • поліпшення продуктивності ПК в цілому;
  • більш стабільна робота браузерів, ігор і інших додатків, через які виникали збої під час збереження паролів, скидалася активація системи і разлогінивались користувачі під час перезавантаження техніки.

Також описаний патч здатний виправити функціонал техніки і вирішити проблему багатозадачності. Завдяки йому користувачі оновленої ОС Віндовс зможуть користуватися поєднанням клавіш Alt-Tab, щоб переключитися між робочими програмами.

Як можна отримати апдейт?

Оновлення ОС Windows 10 можна завантажити вручну за допомогою меню Windows Update або через пряме посилання з веб-сайту Microsoft. Якщо ви постійно стикаєтеся з вищеописаними проблемами, спробуйте встановити оновлення Windows 10 . На думку розробників воно ефективно усуне їх.

Теги: новини, технології, ПК