0
Товарів 0 (0 ₴)
Ваш кошик порожній!

Samsung Galaxy Watch Active 2 і Watch 3 навчилися вимірювати тиск

Гаджети 20.04.2021
Samsung Galaxy Watch Active 2 і Watch 3 навчилися вимірювати тиск

З кожним місяцем функціонал розумних гаджетів стає більш різноманітним. Наприклад, розумні годинники здатні відстежувати фізичну активність, давати рекомендації, контролювати пульс і інші параметри організму. Лідерами по продуктивності і функціональності є Apple Watch і Samsung Galaxy Watch, вони здатні робити моніторинг ЕКГ в більш, ніж в 30 країнах світу. За рахунок цього стати власниками таких девайсів прагне якомога більше користувачів. Орієнтація техніки на здоровий спосіб життя, нехай навіть з дрібними помилками, допоможе в майбутньому врятувати життя.

Можливості розумних годинників

Годинники Galaxy Watch Active 2 та Galaxy Watch 3 здатні вимірювати артеріальний тиск і навіть знімати електрокардіограму. Щоб застосовувати ці функції, потрібно встановити додаток Samsung Health Monitor , а також оновити ПЗ своїх розумних годиників. Виробник вказує, що перед вимірюванням тиску потрібно зробити калібрування - 3 рази виміряти тиск за допомогою тонометра і годинника, потім ввести дані з тонометра в додаток. Після цього Galaxy Watch можна використовувати для точного вимірювання артеріального тиску.

Розробники техніки Самсунг зазначили, що поки нові технології не активні на території України і Росії. Це пов'язано з місцевими блокуваннями і відсутністю спеціальної сертифікації, проте фахівці компанії активно працюють над цим. Сьогодні випробувати нову функцію можна в Австрії, Бельгії, Болгарії, Чилі, Хорватії, Чехії, Данії, Естонії, Фінляндії, Франції, Німеччини, Греції, Угорщини, Ісландії, Індонезії, Ірландії, Італії, Литві, Латвії, Голландії, Норвегії, Польщі, Португалії, Румунії, Словаччини, Словенії, Іспанії, Швеції, Швейцарії, ОАЕ і Великобританії. Перевірити наявність оновлення можна вручну в додатку Galaxy Wearable.

Чи можна довіряти отриманим даним?

Незважаючи на очевидну користь, не варто цілком покладатися на свідчення годиника Galaxy Watch. Іноді їх спотворюють фізична активність, волога та інші фактори. Подібні вимірювання надають загальну картину стану здоров'я, якщо з'являться різні перебої в роботі серця, тоді потрібно буде відвідати лікаря для медичного обстеження.

За попередніми анонсами у 2022 році шанувальників техніки Самсунг чекає чергове оновлення - годинники Galaxy Watch 4, які будуть вимірювати рівень цукру в крові і стануть найкращим помічником для людей, які страждають на діабет.