0
Товарів 0 (0 ₴)
Ваш кошик порожній!

Що таке Clubhouse і як ним користуватися?

Новости 21.04.2021
Що таке Clubhouse і як ним користуватися?

Не так давно інтернет розбурхала новина про появу Clubhouse. Деякі користувачі поставилися до даного сервера скептично, деякі навпаки - шукають той самий інвайт. Так що ж це таке?Clubhouse - це соціальна мережа , яка не має аналогів. Вона не є зовсім новою, так як її розробили ще в квітні 2020 року. Серед інших соцмереж її виділяє принцип взаємодії між користувачами. Так, якщо в Facebook або Twitter можна звертатися з іншими людьми, публікувати різний контент, то в "Клабхаусі" даний функціонал відсутній. Все спілкування через додаток Clubhouse здійснюється через голос.

Зареєструватися в Clubhouse не так просто, як в інших соціальних мережах. Для цього потрібно отримати спеціальне запрошення, яке можуть вислати тільки зареєстровані на цьому майданчику користувачі. Кількість таких інвайтів обмежена, зареєстрований учасник може запросити до 3 нових користувачів.

Також можна створити анкету з бажаним ніком, але активувати її можна тільки з існуючого профілю. Цей спосіб реєстрації трохи простіше, однак чекати підтвердження доведеться довше.

Творці Clubhouse заявили, що в майбутньому ця соцмережа стане більш доступною і не доведеться отримувати запрошення для створення нового профілю. В даному сервері можна створити окремі чати і запрошувати туди своїх друзів, або приєднатися до відкритих кімнат. Власник чату є модератором, тому може закривати доступ учасникам та ін. Спілкуватися можна на будь-які теми - від хобі до політики, можна навіть проводити майстер-класи. Плюсом даної соцмережі є те, що всі розмови залишаються конфіденційними, хоча анонімність повністю відсутня, так як при реєстрації потрібно вказати реальні ім'я і прізвище.

Поки даний додаток доступний тільки власникам "яблучної" техніки. Завантажити Clubhouse на айфон безкоштовно можна в App Store. Власникам Android соцмережа поки не доступна. Можливо, до кінця року що-небудь зміниться.

Теги: новини, технології