0
Товарів 0 (0 ₴)
Ваш кошик порожній!

Термометри

Завдяки простому вимірюванню температури тіла можна дати оцінку стану людського здоров'я. У будь-якій домашній аптечці повинен бути градусник. Ртутні зразки є застарілими і небезпечними, до того ж, для отримання показань їх потрібно тримати кілька хвилин. Більш сучасний і швидкий аналог - безконтактні термометри. Вони стали особливо популярними в період пандемії 2020-2021 рр. Ці прилади легкі, компактні, потужні і мають доступну вартість. Вони дозволяють за кілька хвилин виміряти температуру десятків людей. Цифровий термометр купити можуть навіть сім'ї з маленькими дітьми, адже такий градусник безпечний і стійкий, відповідає міжнародним стандартам якості.

Особливості безконтактних термометрів

Дані пристрої легко здатні виміряти температуру тіла пацієнтів будь-якого віку, включаючи новонароджених. Їх принцип роботи базується на використанні надчутливих датчиків, вбудованих в корпус. Вони вловлюють і фіксують зміни температури, виводячи їх на екран у вигляді параметрів температури тіла. Інфрачервоні термометри оснащені спеціальною оптикою, вона фокусує теплової промінь, який надходить на датчик температури. Багато моделей оснащені підсвічуванням екрану і звуковим супроводом, завдяки їм можна вимірювати температуру тіла навіть в умовах поганої видимості. Зручно, що градусник робить всі необхідні виміри за кілька секунд. Дану функцію оцінять молоді батьки, діти яких не можуть всидіти спокійно пару хвилин і не упустити градусник.

Перед тим, як замовити цифровий термометр в Харкові або іншому місті України, потрібно звернути увагу на його технічні параметри, якість використовуваних матеріалів, швидкість вимірювання температури і марку виробника. Сьогодні на ринку гаджетів доступні ударостійкі і водонепроникні моделі, які мають більш тривалий термін експлуатації. Всі прилади такого плану працюють від акумуляторних джерел живлення. Невеликі моделі - від таблеток типу СЛ або СД, а більш потужні портативні використовують батарейку.

Переваги електронних градусників

Термометр що говорить має ряд переваг:

  • безпечна експлуатація;
  • 100% гігієнічність;
  • мінімальний час для вимірювань;
  • простота користування;
  • запам'ятовування до 20 показань;
  • можливість зміни шкали;
  • зручне підсвічування екрану;
  • точність вимірювань;
  • можливість виміряти температуру не тільки тіла, а й інших предметів, рідин та ін.

На електронний термометр ціна значно вище, ніж на звичайні вироби, однак вона виправдана їх високими експлуатаційними і технічними параметрами. Цифрові термометри абсолютно безпечні, їх неможливо розбити або пошкодити випадково. Великим плюсом таких приладів є вбудована пам'ять, яка запам'ятовує останні виміри, підсвічування екрану, можливість зміни шкали з Цельсія на Фаренгейт.

Де можна електронний термометр купити в Україні?

Сьогодні багато українських родин зможуть порадувати себе зручним і технологічним приладом для вимірювання температури. Сьогодні замовити такий градусник можна не тільки в аптеці, але і в магазинах електроніки. Якщо ви хочете придбати не виходячи з дому електронні термометри, інтернет магазин Apple's чекає вас. Тут представлений великий асортимент термометрів, пульсоксиметрів і інших гаджетів, необхідних для відстеження стану здоров'я. Всім покупцям доступні демократичні ціни, консультаційна підтримка, сервісне обслуговування і оперативна доставка.

Показати більше
Сховати