0
Товарів 0 (0 ₴)
Ваш кошик порожній!

Утиліта DarkModeBuddy підтримає темний режим macOS

Технології 20.04.2021
Утиліта DarkModeBuddy підтримає темний режим macOS

Темний режим, або Dark Mode, став популярним трендом 2019 року. Після його активації фон сайтів і програми темніють, а шрифт навпаки, стає світлим. Багато розробників ПЗ і мобільних додатків, включаючи компанію Apple , активно впроваджують даний інтерфейс в всю продукцію. В результаті численних досліджень було доведено, що темний режим допомагає зосередитися на роботі, знімає напругу з очей. Завдяки йому затінені елементи управління і вікна йдуть на другий план.


В macOS 10.14 на Mac з'явилася підтримка Темного режиму, а у версії Catalina - автоматичне перемикання Темного режиму. З тих пір роботу Темного режиму практично не міняли. Спеціально для Mac була розроблена утиліта DarkModeBuddy .

Завдяки їй перемикання темного режиму здійснюється автоматично виходячи з рівня зовнішньої освітленості. Нова утиліта для macOS працює в фоновому режимі, тому не залежить від людського фактора. Рівень освітлення визначає спеціальний датчик, який і регулює яскравість дисплея.

Функцію macOS Dark Mode можна також контролювати в ручному режимі, задаючи певні настройки. Якщо рівень підсвічування падає нижче заданого показника, то програма автоматично включає Темний режим. Якщо освітлення знову стає яскравим, то повертається Світлий режим. Перемикання здійснюється поступово, не створюючи дискомфорт для очей. DarkModeBuddy також підтримує macOS 10.15 і новіші операційні системи.