0
Товарів 0 (0 ₴)
Ваш кошик порожній!

В цьому році Facebook випустить «розумні» окуляри з функцією розпізнавання осіб

Технології 21.04.2021
В цьому році Facebook випустить «розумні» окуляри з функцією розпізнавання осіб

Компанія Facebook розглядає можливість впровадити унікальну технологію розпізнавання осіб в "розумні окуляри", над якими вона зараз працює.

За словами глави відділу апаратного забезпечення Ендрю Босворт функція розпізнавання осіб ще знаходиться під питанням, оскільки в США діють певні закони, що захищають приватність а також існують ризики "реальної шкоди" для користувачів.

У анонсованої версії окулярів не передбачено опції доповненої реальності, яка об'єднує реальний і вигаданий світ, проте Фейсбук планує її використовувати в наступних моделях.

Зараз компанія Фейсбук тісно співпрацює з провідним виробником окулярів Ray-Ban. За попередніми даними новинка з'явиться до кінця 2021 року. На думку Ендрю Босворт розпізнавання осіб DeepFace може викликати певні проблеми, до того ж, потрібно збалансувати всі плюси і мінуси нових технологій. Потенційної шкоди можуть завдати сталкери, компанія зараз посилює параметри безпеки.

Розпізнавання облич на фотографіях в 2014 році

Компанія Facebook розробила систему розпізнавання осіб DeepFace ще в 2014 році. Її основна функція - розпізнавання людей на фотографіях. Фахівці компанії запевняють, що технологія DeepFace не продається, тому не потрапить до чужих рук. Наприклад, програма Ring від компанії Amazon надає поліції доступ до всіх камер відеодзвінків на дверях.

Додатково розробкою окулярів з технологією додаткової реальності займається компанія Apple, яка планує випустити свою продукцію в 2023 році.