0
Товарів 0 (0 ₴)
Ваш кошик порожній!

В кінці 2021 випустять смартфони з підекранною камерою. У тому числі Samsung Galaxy Z Fold 3 і Xiaomi Mi MIX 4

Технології 05.05.2021
В кінці 2021 випустять смартфони з підекранною камерою. У тому числі Samsung Galaxy Z Fold 3 і Xiaomi Mi MIX 4

Не так давно деякі флагмани з виготовлення смартфонів анонсували випуск нових моделей з підекранною камерою. Чи буде вона робити якісні знімки? Поки неясно. До кінця 2021 року буде доступні 5 таких смартфонів.

Сучасні смартфони активно вдосконалюються і оновлюються за рахунок інноваційних технологій. Сьогодні багато брендів працюють над тим, щоб втілити в своїх виробах невидиму фронтальну камеру під екраном. На їхню думку підекранна камера є досить перспективним поліпшенням, завдяки їй можна не тільки робити фотографії, але й розпізнавати обличчя при розблокуванні гаджета, створювати панорами і проводити зйомки в нестандартних умовах.

Що відомо на поточний момент?

Поки світові відомий єдиний смартфон з підекранною камерою останнього покоління - ZTE Axon 30 Pro. Незважаючи на покращений дизайн і використання очікуваної інновації, отримані знімки мають низьку якість. Ця проблема зацікавила розробників інших брендів мобільних гаджетів, тому до кінця 2021 року можна очікувати виходу 5 моделей смартфонів, в яких буде підекранна фронтальна камера . До таких відносяться:

  • Samsung Galaxy Z Fold 3;
  • OPPO;
  • Vivo;
  • Xiaomi Mi MIX 4;
  • ZTE Axon 30.


Виробники працюють над тим, щоб телефон з підекранною камерою робив якісні фотографії і відеоролики нарівні зі звичайною фронтальною камерою. За рахунок особливої прихильності пікселів камера непомітна під екраном, тому дизайн смартфонів є цілісним і привабливим.

Теги: смартфони, Apple, новини