0
Товарів 0 (0 ₴)
Ваш кошик порожній!

Xiaomi анонсували смарт окуляри з технологією доповненої реальності

Гаджети 21.10.2021
Xiaomi анонсували смарт окуляри з технологією доповненої реальності

Через пару днів після презентації перших смарт-окулярів від Facebook, китайський технологічний гігант Xiaomi анонсував власний аналог - перші розумні окуляри Xiaomi Smart Glasses. На анонсі були відсутні згадки термінів релізу і ціни, зате розповіли про технічні особливості. Поки що планується, що гаджет буде доступний тільки на китайському ринку.

Смарт окуляри Xiaomi будуть відрізнятися від аналогів. Наприклад, вони не будуть занурювати користувача в світ доповненої реальності. За словами розробників Ксіомі, дані окуляри будуть незалежним носимим інтелектуальним пристроєм , який буде підтримувати ряд функцій:

  • вивід повідомлень з телефону;
  • зйомка фотографій;
  • навігація;
  • підтримка технології microLED;
  • можливість побачити номер вхідного дзвінка і відповісти на нього;
  • підтримка віртуального голосового помічника XiaoAI Assistant;
  • автоматичний переклад тексту і картинок.

Сама конструкція отримає 2 мікрофони, динаміки, камеру 5 Мп і світловий індикатор, який буде включатися при використанні камери. Smart Glasses містять 497 компонентів, включаючи мініатюрні датчики і комунікаційні модулі.

Як працюватимуть окуляри?

Розумні окуляри Xiaomi отримають підтримку Wi-Fi і Bluetooth. Функціонувати вони будуть на базі 4-ядерного ARM-чіпа і ОС Android. Керувати ними можна буде через сенсорну панель. За формою Xiaomi Smart Glasses нагадують звичайні окуляри, важать приблизно стільки ж - 51 гр. Технологія microLED забезпечує високу щільність пікселів, яскравість, а також глибокий чорний колір.

Новинка оснащена монохромним дисплеєм з піковою яскравістю 2 млн ніт, тому користувач зможе переглядати контент крізь окуляри навіть при яскравому сонячному світлі. У лівому склі буде розміщена камера, в правому - вивід інформації дзвінків, повідомлень, систем навігації тощо. Про ціну гаджета поки нічого не відомо, а ось їх аналог Google Glass 3 зараз коштують понад $ 1500, що не надто демократично.

Теги: новини, технології