0
Товарів 0 (0 ₴)
Ваш кошик порожній!

Як перенести дані зі старого комп'ютера Mac на новий?

Apple-експерт 30.04.2021
Як перенести дані зі старого комп'ютера Mac на новий?

Ви купили новий комп'ютер Еппл? Давно не користуєтеся старим ПК, проте зберігаєте на ньому важливі файли і фотографії? Тоді можна перенести важливі дані, включаючи обліковий запис, через Асистент міграції.

На сьогоднішній день комп'ютери від Apple є еталоном якості, продуктивності і ефективності на ринку гаджетів. Їх асортимент щорічно оновлюється, тому не дивно, що застарілі моделі змінюють нові. Багато людей використовують комп'ютер Mac для зберігання різних даних, тому з покупкою нового пристрою виникає необхідність з безпечного перенесення. Зробити це можна різними способами - через кабель, по Wi-Fi, однак є більш швидкий і ефективний метод - асистент міграції Mac .

Як підготувати комп'ютер до копіювання файлів?

Якщо ви не хочете витрачати час на ручне копіювання документів, додатків, фотографій, облікових записів та інших даних на новий Mac , використовуйте Асистент міграції. Якщо на старому маці встановлена ОС Windows, то потрібно слідувати відповідної інструкції. Якщо перенесення даних проводиться з Time Machine, то можна замість цього відновити файли на новому маці з резервної копії.

Передача даних включає наступні етапи:

  1. Встановіть на обидва комп'ютера оновлене програмне забезпечення. Якщо на них встановлена macOS Sierra або інша нова версія, розташуйте ПК поруч і включіть на них Wi-Fi. На старому пристрої в меню Apple зайдіть в «Загальний доступ».
  2. На новому Mac зайдіть в підпапку «Програми» з розділу «Програми» і натисніть на команду «Продовжити». У новому вікні вкажіть перенесення даних з Time Machine. Паралельно на старому ПК відкрийте додаток і виберіть Mac для передачі даних.
  3. Якщо на дисплеї старого Mac з'явився код безпеки, то простежте, щоб він збігся з кодом на новому ПК. Після цього на новому пристрої потрібно вибрати інформацію для перенесення. Якщо ви хочете зберегти файли і дані зі свого облікового запису, замініть її на новому девайсі.
  4. Після цього на новому Mac натисніть "Продовжити", після чого почнеться перенесення. Якщо файли мають великий обсяг, то комп'ютер apple буде довше їх копіювати

Після закінчення роботи Асистента міграції гаджет готовий до роботи. Заходьте до свого облікового запису і користуйтеся будь-якими додатками.

Теги: Apple, iMac, ПК, технології