0
Товарів 0 (0 ₴)
Ваш кошик порожній!

Як підключити Bluetooth-навушники до Nintendo Switch

Гаджети 25.10.2021
Як підключити Bluetooth-навушники до Nintendo Switch

Nintendo Switch - стильна ігрова консоль, яка має вбудовані бездротові модулі. Вони сумісні тільки з контролерами і фірмовою периферією, тому підключитися до гарнітури інших виробників звичними засобами не вийде.

Раніше власники приставки не могли підключити блютуз навушники, тільки провідні зразки. Це було фізично складно, плюс потрібно було купити додатково Bluetooth адаптер Nintendo Switch. Сьогодні розробники компанії спростили технологію підключення бездротових навушників. Вони створили нову серію прошивки з частковим зняттям обмежень. Цю новину з нетерпінням чекали геймери зі всього світу, адже набагато зручніше користуватися сучасними технологіями і позбутися від проводів.

Особливості сполучення блютус навушників

Щоб підключити Bluetooth навушники Nintendo Switch , можна використовувати різні засоби, включаючи Bluetooth-адаптери. З їх допомогою до приставки можна приєднати кілька пар навушників, а ось на бездротові мікрофони така опція не поширюється. Звичайно, можна обійтися і без гарнітури, проте набагато приємніше не тільки бачити, а й чути те, що відбувається на екрані приставки.

Перед тим, як підключити Bluetooth-навушники до Nintendo Switch , переконайтеся, щоб на гаджеті була встановлена версія прошивки мінімум 13.0.0, інакше нічого не вийде. Ось схема покрокового підключення:

  1. Переведіть навушники в режим сполучення.
  2. На консолі зайдіть в системні настройки.
  3. Виберіть пункт Bluetooth Audio.
  4. Натисніть на Pair Device.
  5. Синхронізуйте навушники з приставкою і підтвердіть дію.

Після таких дій навушники будуть пов'язані з Нінтендо Свич і в них можна буде почути звуковий супровід гри. Гарнітури теж можна підключати. Мікрофони в AirPods працюватимуть без проблем, хоча можлива невелика затримка звуку. Такий дефект зустрічається і при використанні Bluetooth-адаптера. Розробники активно працюють над цією проблемою, тому сподіваємося, що незабаром звук буде ідеальним.

Розробники не рекомендують включати інтерфейс Bluetooth, якщо приставка знаходиться в режимі польоту або ви перебуваєте в місцях, де заборонено радіоперешкоди. Переконайтеся, що ви можете активувати цю опцію, не порушуючи правил, щоб не піддавати ризику своє здоров'я і здоров'я інших людей.

Теги: новини, технології