0
Товарів 0 (0 ₴)
Ваш кошик порожній!

Як почистити бездротові навушники? Виперіть в спеціальній пральній машині. Новинка від Kickstarter

Технології 21.04.2021
Як почистити бездротові навушники? Виперіть в спеціальній пральній машині. Новинка від Kickstarter

Бездротові навушники є явними фаворитами по зручності користування і якості звучання. Однак навіть найдорожчі брендові моделі все одно піддаються забрудненням: пил, бруд, вушна сірка... За рахунок своєї форми вони швидко накопичують все перераховане і через це якість і гучність відтворення музики погіршується. AirPods та інші бездротові зразки можна віддати в сервісний центр, а можна почистити самостійно.

Не так давно на Kickstarter з'явився унікальний девайс - пральна машинка Cardlax EarBuds Washer . Вона має компактний квадратний корпус світлого кольору. Чистка AirPods відбувається за рахунок щітки, що обертається і використання для чищення антибактеріального засобу. Потім навушники поміщаються в силіконовий барабан, в якому усуваються залишки забруднень і сміття. Така пральна машина цілком безпечна для навушників.

За словами розробників, даний прилад придатний для 99% відсотків блютус навушників будь-яких брендів (Samsung, Jaybird, ECHO, Soundcord, Aukey, Tribit, Mpow, Superx, Enacfire). При дотриманні умов експлуатації він прослужить близько 6 років. На даний момент гаджет коштує близько 40 доларів. Реліз заплановано на червень 2021 року.


Теги: технології, гаджети