0
Товарів 0 (0 ₴)
Ваш кошик порожній!

Як працюють дві eSIM в iPhone 13

Apple-експерт 18.10.2021
Як працюють дві eSIM в iPhone 13

Пару тижнів тому на ринку електроніки з'явилося довгоочікуване поповнення продукції Apple - нова серія iPhone 13. Смартфони відразу ж охрестили найпотужнішими, продуктивними і функціональними. Розробники постаралися на славу і забезпечили нову партію айфонів тим, чого не було в 12 серії - підтримкою 2 eSIM. Завдяки їм можна повністю відмовитися від звичних сімок і насолоджуватися всіма перевагами віртуального спілкування. Моделі iPhone 13 підтримують Dual SIM як зі звичайною сім-картою, так і з eSIM, а також Dual eSIM.

Як тільки Apple офіційно анонсували вихід iPhone 13 і iPhone 13 Pro стало зрозуміло, що обидва флагмана отримає підтримку 2 eSIM. За рахунок цього власники айфонів тепер можуть повністю відмовитися від звичних SIM-карт із пластику. Попередні айфони підтримували тільки одну віртуальну сімку. Розглянемо далі, як підключити дві eSIM в iPhone 13 , як вони працюють і які можливості надають.

Як активувати обидві eSIM в 13 айфоні?

Незважаючи на ряд очевидних оновлень, розробники "яблучних" телефонів не стали винаходити щось нове для активації віртуальних СІМ-карт. Щоб використовувати обидві eSIM в iPhone 13 , зробіть наступне:

  • зайдіть в розділ з настройками телефону;
  • перейдіть в пункт "Стільниковий зв'язок";
  • виберіть вкладку "Додати новий тариф";
  • відскануйте QR-код від мобільного оператора або введіть код вручну.

Дані маніпуляції можна зробити кілька разів. Раніше для того, щоб активувати дві eSIM на одному смартфоні, треба було дістати звичайну сімку, перевантажити телефон та інші маніпуляції, а це все забирало час. Сьогодні все стало набагато простіше. При необхідності в налаштуваннях можна вказати, яка з них буде застосовуватися для дзвінків, а яка - передавати стільникові дані тощо.

Номінально iPhone 13 підтримує 3 сім-карти (1 пластикову і 2 електронних), проте одночасно можуть працювати тільки 2. При заміні eSIM на звичайну картку, власники айфона можуть використовувати 2 набору одного оператора на одному телефоні. Така опція анітрохи не впливає на якість зв'язку і швидкість інтернету, тому власники iPhone часто нею користуються. Обидва номери можна використовувати для здійснення і прийому голосових дзвінків FaceTime, а також надсилання та отримання повідомлень iMessage, SMS і MMS.

В Україні eSIM підтримує більшість українських операторів - Київстар, Водафон і Лайф. Варто також згадати, що iPhone 13 підтримує набагато більше частот і діапазонів 5G, ніж старіші моделі. Теоретично це може спростити перехід на мережі 5 покоління і розширити зону їх використання на iPhone.

Теги: смартфони, Apple