0
Товарів 0 (0 ₴)
Ваш кошик порожній!

Як завантажити фільми на iPad

Apple-експерт 20.05.2021
Як завантажити фільми на iPad

Власники iPad цінують свої гаджети за їх потужність, продуктивність, енергоефективність і багатозадачність. Цей планшет можна використовувати як для роботи, так і для дозвілля, наприклад, для перегляду улюблених фільмів або серіалів. Розробники Apple поки не збираються спрощувати скачування відео-контенту, тому багато програм так і залишилися платними, однак сьогодні контент можна дивитися не тільки онлайн, але і офлайн. Обидва варіанти мають свої переваги і особливості роботи. З онлайн версією все ясно: потрібно підключитися до інтернету. Для офлайн перегляду доведеться скачати фільми на Айпад . Як? Дізнаємося далі.

Онлайн сервіси для iPad

Сьогодні для "яблучних" гаджетів надають численні онлайн-кінотеатри, які мають спеціальні програми для iPadOS. Після їх установки можна буде скачувати практично будь-який контент. Мінус таких сервісів - доступ через платну підписку, щомісячний внесок становить близько 12 доларів. Їх перевага - корисні рекомендації на основі переваг передплатників.

Завантаження фільмів через AppleTV

Завантаження фільмів на ipad також можлива через стрімінговий додаток AppleTV, причому це можна зробити не тільки по підписці. Тут передбачена можливість дивитися фільми онлайн і завантажити їх. Плюси такої покупки - доступна вартість, наявність різних варіантів субтитрів і перекладів.

Завантаження через iTunes

Якщо ви не хочете залежати від інтернету, дізнайтеся, як скинути фільм на айфон через айтюнс або на Айпад. Даний метод теж не зовсім зручний, так як попередньо потрібно буде скачати фільм на ПК в форматі, який буде підтримувати ваш iPad. До таких відносяться MP4, H.264 і M-JPEG. Не варто витрачати час на формати AVI і MKV, так як вони не підтримуються планшетом.

Обов'язковою умовою для перегляду є встановлений додаток AppleTV, про який згадувалося вище. Потім потрібно підключити iPad до комп'ютера Mac через провід і відкрити Finder. Потім потрібно перейти в папку Айпад і перемістити в неї файли. Можна також завантажити відео з ПК Windows, для цього дотримуйтесь інструкції:

  1. Підключіть планшет до ПК через кабель Lightning.
  2. Натисніть на ярлик гаджета і перегорніть віконце вниз.
  3. Поставте галочку біля рядка "Обробити відео вручну".
  4. У меню з налаштуваннями відкрийте вкладку "Фільми, потім - активуйте чек-бокс" Синхронізувати фільми ".
  5. У нижньому полі з'явиться відео в відповідних форматах.
  6. Відзначайте галочкою потрібні фільми та активуйте команду "Синхронізувати".

Після цього почнеться завантаження, дочекайтеся закінчення процесу. Після цього всі нові файли будуть доступні у вкладці «Медіатека» в AppleTV.

Завантаження фільмів на iPad через Хмару

Якщо вас не приваблює вищеописана програма для скачування фільмів на Айпад , можете завантажити відео через хмарне сховище. Для цього потрібно встановити клієнт хмарного сервісу на ПК і планшет. Він дозволяє зберігати завантажені матеріали в самому додатку для доступу офлайн. Варто згадати, що всі користувачі продукції Apple мають незаперечну перевагу - вбудоване хмарне сховище iCloud.

Завантаження фільмів через торрент

Якщо ви хочете скачати фільми на Айпад безкоштовно і без реєстрації , використовуйте торренти. Для iOS є свій торрент-клієнт - програма iTransmission. Завдяки їй можна завантажити відео на айфон і Айпад навіть без джейлбрейка. Програма проста в установці, зручна і працює без реєстрації.

Завантаження контенту через браузер Safari

Якщо користувач iPadOS має декілька годин, то може завантажити кіно через браузер. Цей метод не дуже зручний, так як великі обсяги торрентів рідко качають. Завантажені файли можна знайти в папці "Завантаження".

Як видно, власники айпадів можуть більше не задавати собі питання - а чи можна скачувати фільми на ipad ? Для цього існують різні способи, хоча більшість з них порушує авторські права.

Теги: технології, гаджети