0
Товарів 0 (0 ₴)
Ваш кошик порожній!

Як знімати макро на iPhone 13 Pro iPhone 13 Pro Max

Apple-експерт 11.11.2021
Як знімати макро на iPhone 13 Pro iPhone 13 Pro Max

Нова серія iPhone 13 порадувала не тільки потужним процесором, ємним акумулятором, а й унікальними можливостями фото та відеозйомки. Це перша серія айфонів, яка здатна знімати як макро. Нова надширококутна камера iPhone 13 Pro та Pro Max отримала унікальні властивості зйомки завдяки діафрагмі f/1.8 та 120-градусному куту огляду.

Завдяки iPhone 13 Pro/13 Pro Max у користувачів з'явилася можливість робити знімки в макро. Режим макрозйомки в iPhone 13 Pro Max допоможе вам отримати неймовірно деталізовані, барвисті та якісні шедеври за допомогою телефону. Його можна використовувати тільки, якщо ви робитимете фото на відстані до 2 см від камери. Надширококутна камера 12 Мп з оновленим об'єктивом та потужною системою автофокусування.


Якщо ви освоїте, як знімати макро iPhone 13 Pro, то зможете створювати знімки, на яких найдрібніші деталі будуть масштабними: візерунки листя та квітів, краплі води , лапки комах та ін. Крім фотографій можна також знімати такі ж відео, уповільнені ролики та таймлапс.


Як робити макрофотографії на iPhone 13 Про?

Щоб зробити знімки як macro, зробить таке:

  • відкрийте Камера;
  • зайдіть у режим звичайних фотографій (1х);
  • піднесіть камеру до предмета на 2 см;
  • сфокусуйтеся, зачекайте, поки камера переключиться на ширококутний об'єктив;
  • зробіть кадр.

Як видно, цей режим активується автоматично. За бажанням ви можете натиснути 0,5X, щоб вручну переключитися на надширококутну камеру для макрозйомки. Якщо ви не знаєте, як записати відео в макро iPhone 13 Pro, то використовуйте той же принцип, що і для фотографій. Ролики також допоможуть передати красу дрібних предметів.


Якщо вам більше не потрібен цей режим, тобто спосіб, як заблокувати макро в iPhone 13 Pro у відео. Для цього перейдіть до Установки телефону, зайдіть у розмел Камера, відкрийте Запис відео, перейдіть вниз і активуйте режим Замок камери. Ця функція вимикає перемикання між камерами під час відеозйомки, щоб не було трясіння. Розробники Apple удосконалюватимуть технологію макрозйомки, тому незабаром на нас чекають покращення для професійних фото та відеозйомок.