0
Товарів 0 (0 ₴)
Ваш кошик порожній!

Які 8 корисних віджетів необхідні для iPhone з iOS 14?

Apple-експерт 30.04.2021
Які 8 корисних віджетів необхідні для iPhone з iOS 14?

Важко уявити сучасний смартфон без віджетів, які показують погоду, час, курс валют і роблять інші корисні підказки. Так вони корисні чи тільки займають місце на екрані? Чи можна їх редагувати? Дізнаємося далі.

Багато творців смартфонів перетворюють віджети в міні-браузери, які відстежують геолокацію, надають потрібну інформацію без використання інших додатків. Розробники ОС iOS і Android не відстають в цьому, тому використовують цілий конструктор віджетів , який перетворює смартфон в розумного помічника.

ТОП-8 віджетів для вашого iPhone

Не так давно компанія Apple випустила нову версію iOS 14, а разом з нею - і оновлені віджети для iphone . Завдяки їм робочий стіл айфонів став більш інформативним і корисним. В їх добірку увійшли:

  1. Widgetsmith. Це цілий конструктор з різними шаблонами. Використовуючи їх, можна зібрати свій календар, встановити нагадувалку, час у різних поясах, погодний віджет і ін. В даному додатку можна міняти кольори, шрифти, що дозволяє персоналізувати домашній екран iphone .
  2. Sticky Widgets. Новий віджет нагадує жовті стікери macOS, на яких можна писати свої тексти. При бажанні в налаштуваннях можна поміняти фон і зміст заміток.
  3. Widgeridoo - ще один конструктор віджетів. У його системі на основі сітки можна додавати і змінювати різні елементи. Додатково можна міняти кожен блок, щоб зробити віджет багатофункціональним.
  4. Clear Spaces. У ньому зручно створювати невеликі віджети для порожніх полів на екрані. Це буде корисно, якщо не використовуються інформативні віджети.
  5. "Нагадування". Це стандартний диспетчер задач, за допомогою якого можна створювати завдання і ділитися ними. Їх можна відстежувати з екрану айфона.
  6. Fantastical. Це безкоштовний додаток-календар з набором віджетів було розроблено спеціально для iPhone і iPad.
  7. "Фото". Віджет цього додатка відображає вибірково знімки з галереї смартфона. Завдяки йому можна поставити фотографії замість шпалер.
  8. "Швидкі команди". В даному додатку доступні 3 типи віджетів, яких здатні вмістити від 1 до 8 ярликів.

Як вивести віджет на екран?

Якщо на вашому айфоні стоїть версія iOS 14 , то вивести віджет будь-якої програми на екран досить просто. Потрібно затиснути порожній сектор на дисплеї, щоб активувати режим редагування, потім потрібно натиснути знак + у верхньому лівому кутку. Після цього відкриється список доступних віджетів. Торкнувшись одного з них, можна побачити доступні розміри. Щоб віджет потрапив на головний екран, натисніть опцію "Додати віджет". Щоб зберегти останні оновлення, натисніть "Готово".

Теги: смартфони, Apple, новини